Naujausios sienų dekoro mados

Gana lengva rasti informacijos apie didžiausias šiuo metu dekoro tendencijas ; Greita „Google“ paieška arba „Instagram“ praleistas laikas pateiks tiesioginius naujausius rezultatus. Bet rasti naujausias sienų dekoro tendencijas yra jau kita istorija. Skaitant apie interjero dekorą, kitose prognozėse galima rasti ir išskirtą sienų. Tačiau apskritai meno pramonės platumas ir išskirtinumas, sukelia nemažai problemų ieškant būtent sienų dekoro skirtingų tendencijų. Dažniausiai vienam interjero dekorui būna priskirtas vienas sienų dekoras, todėl tai labai sudėtinga.. Vis dėlto labai išaugus susidomėjimui interjerais, tikėtina, kad norite žinoti, kas šiuo metu *karšta* ir vyksta, kai kalbama apie jūsų sienas. Štai kodėl aprašome naujausias sienų dekoro madas.Bottom of Form Tačiau pirmiausia verta paminėti, kad meno tendencijos nevyksta taip, kaip ir kitose pramonės šakose – dar viena priežastis, dėl kurios gali kilti sunkumų jas identifikuojant. Kadangi menas yra asmeninis ir įvairiais būdais reikšmingas jo savininkams, meno tendencijos yra ilgesnės nei mados tendencijos. Užuot nuolat besikeičiantys, jie tiesiog linkę vystytis ir tobulėti.  Kartais šios tendencijos laikui bėgant formuojasi įvairiais būdais.

Be to, vis dar yra daugybė sienų meno tendencijų, kurios, išryškės 2022 m. Ir, kaip ir kitos būsimos dekoro tendencijos, jos rodo pasikeitusias aplinkybes ir besikeičiantį pasaulį – poreikį ramybė, džiaugsmas ir kelionės yra visuose pasikartojančios temos. Štai kas laukia.

Fotodrobės

Fotodrobės, nuotraukos ant drobės yra ganėtinai nauja sienų dekoravimo rūšis, kuri vis dar sparčiai populiarėja ir vystosi. Manoma, kad 2022 metais paveikslai ant drobės dar labiau augs ir taps vienu pagrindiniu namų dekoro akcentu. Žmonėms pradėjus daugiau laiko praleisti namuose iškilo poreikis atvaizduoti gamtos vaizdus ar kitus jiems jausmus sukeliančius vaizdus namuose. Drobė puikiai tam tinka, nes jos gyvavimo amžius yra labai ilgas, o kaina ganėtinai žema. Jos yra daug labiau prieinamos visuomenei ir netgi pritaikytos programos yra lengvai prieinamos tokiose įmonėse kaip Interdeko.lt.  Pasikabinkite fotodrobę šalia televizoriaus ar sofos, kad sukurtumėte muziejaus efektą.

Fototapetai

Fototapetai, kaip ir fotodrobės jūsų namus gali perkelti į tam tikrą vietą. Norint pagyvinti namų sienas, suteikti joms pavadinimą, galima juos apklijuoti foto tapetais. Ištobulėjus technologijoms, atsiradus geresnei kokybei ir nukritus kainoms, fototapetai tapo geidžiamų namų sienų dekoru. Tai nebūtinai turi būti nuotrauka, tai gali būti norimas raštas, kurio nerandate parduotuvėse. Tapetus derinti namuose tapo daug paprasčiau, todėl jų populiarumas vis auga ir tikrai nepasiekė savo aukštumos.